بهینه سازی تصویر

در طراحی وب تصاویر، اغلب برای دانلود در یک صفحه وب و نیز برای ظاهر وب سایت استفاده می‌شنوند که فضای اشغال کننده این تصاویر بسیار مهم است. به طور کلی، بهینه سازی تصاویر اغلب می‌تواند بزرگترین دلیل دربهبود عملکرد برای وب سایت شما باشد. از نقطه نظر مرورگرها برای دانلود، واینکه پهنای باند کمتری برای دانلود احتیاج است وسریعتر می‌توانید ازمرورگر دانلود کنید.

 • حذف و جایگزینی تصاویر
 • از بین بردن منابع تصویر غیر ضروری
 • استفاده از فونت وب به جای رمزگذاری متن در تصاویر

  اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا این تصویر که قرار است استفاده کنید در رسیدن به هدف شما موثر است؟به طور کلی تاثیری در عملکرد بهتر سایت شما دارد؟یک منبع تصویر، که اغلب نیاز به استفاده زیادی از حجم HTML، CSS، جاوا اسکریپت نسبت به منابع دیگر دارد. پس از آن که همیشه بهترین استراتژی بهینه سازی است. یک تصویر خوب می تواند به اندازه اطلاعات بیش از یک هزار واژه ارتباطی موثر باشد.
  سپس، شما باید دربه دنبال یک تکنولوژی جایگزین باشید که بتوانید به هدف موردنظر خود رسیده، اما به شیوه ای کارآمد :
  افکت های CSS (گرادینت، سایه، و غیره) و انیمیشن CSS را می توان به صورت مستقل با زوم مجزا، در یک فایل تصویر استفاده شودزیرا حجم کمتری خواهند گرفت.

  فونت وب مارا قادر می سازدبااستفاده از فونت های زیبا در حالی که توانایی انتخاب، جستجو، و تغییر اندازه متن وجود دارد ، بهبود قابل توجهی در بهینه سازی ایجاد شود.اگر شما تا به حال به رمزگذاری متن در یک تصویر نپرداخته اید، در روش خود توقف و تجدید نظر کنید. تایپوگرافی بزرگ به طراحی خوب، نام تجاری، و خوانایی،کمک میکند اما متن درارائه تصاویر ضعیف است.استفاده از فونت وب نیاز به هماهنگ کردن آن با بهینه سازی دارد.اما همه این نگرانی ها برای انتخاب آدرس است و اینکه متن مناسب انتخاب کنیم.
شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page