استراتژی وب

امروزه با تکنولوژی‌های مجازی‌سازی فضاهای هویتی یک سازمان، بیان و یا عدم بیان هرگونه عملی در این فضا، نیازمند استراتژی و هدف خاصی می‌باشد که از سوی سازمان‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مذاکرات پی‌درپی و چانه‌زنی‌های رو در رو همگی عناصری بودند برای بدست‌آوردن خصوصیات رفتاری طرفین مذاکره.
این امر تا جایی به طول می‌انجامید که گروه مذاکره کننده با نگهداری برخی از اطلاعات و مخفی کردن آن، بخشی از روند مذاکره را به چالش می‌کشیدند...

تیام وب با تخصص در چگونگی کنار هم قرار دادن پیام‌ها و مفاهیم یک سازمان به همراه نگهداری هویت رفتاری آن سازمان برای مخاطبانش در طراحی وب پلت‌فرم تا پایان نمایش پیامتان با شما همراه است.
گروه تیام وب در تلاش است که با تجربه شرکت‌هایی که در زمینه هویت‌سازی و تصویر، فعالیت‌های تخصصی انجام می‌دهند، همگامی پیام‌های یک سازمان را برای تهیه زیر ساخت یک وب‌سایت مهیا کند.

ضرورت استراتژی وب

در بسیاری از موارد، وب‌سایت، بخشی از تبلیغات یك سازمان به شمار می‌آید در صورتی كه این تصور اشتباه است. چرا كه هر وب‌سایت، می‌تواند یك بخش تبلیغات جداگانه داشته باشد و یا وب‌سایت‌هایی جداگانه برای تبلیغات، طراحی شوند.
امروزه یکی از اولین راه‌های ارتباط با سازمان را می‌توان وب‌سایت آن سازمان دانست. تمرکز واحدهایی که برنامه‌ریزی این بخش را به عهده می‌گیرند به‌عنوان ستون اصلی انتقال هویت سازمان می‌نامیم.

تعريف استراتژی وب

طراحی وب‌سایت جزو گروه طراحی‌هایی است كه ارائه‌‌ای چند وجهی از سازمان نشان می‌دهد. در برخی موارد تمامی گونه‌های Promote می‌تواند در آن پدیدار شود. در وب‌سایت پایه‌ی اختیاردهی مخاطبان بر اساس زمان‌بندی و یا انتخاب هر بخش از سایت امكان بیشتری را در خصوص ماندن بیشتر در كنار مخاطب می‌دهد و این یكی از بزرگترین مزایای این رسانه می‌باشد.

منابع توليد استراتژی وب

- آخرین تكنولوژی در رفتارهای IT
- تصاویر و خلاقیت‌های متحرك
- سرعت در انتقال داده‌ها
- كم حجم و خلاصه بودن پیام

گروه چینش

گروه چینش

در طی بیست سال گذشته مدیران و کارشناسان حاضر در چینش، بر پایه تفکر و اندیشه‌هایی با اثر بخشی در فرهنگ جامعه و نگاه‌داشت به ارزش‌های غنی انسانی، محصولاتی را در کشور عرضه کردند که در نگاه اول صرفاً رعایت فضایی مدیریتی و صنعتی به ارمغان می‌آورد. اما نگاه خلاقانه‌ در اثر بخشی محصولات با رعایت ارزش‌های بالا به عنوان یک اصل در برنامه‌ریزی استراتژی تولید شده در این گروه مطرح است. با نگاهی گذرا به عملکرد گروه چینش در بخش مشتریان و نمونه فعالیت‌های آنان، شرکت‌ها، مؤسسات و افرادی با ما همکاری داشتند که همزمان نگاهی توسعه طلب و زیبایی‌خواه در سفارشات اولیه آنها همیشه مشهود بوده است.

مرکز سازه‌های چوبی گردو
طبیعت سبز میهن
صنایع غذایی نادی
مرکز سازه‌های چوبی گردو
برند نادی
برند شاپکا
مرکز سازه‌های چوبی گردو
ژفکر
موسسه حقوقی کریمی
مرکز سازه‌های چوبی گردو
پردیس میل
مرکز سازه‌های چوبی گردو
مرکز سازه‌های چوبی گردو
گروه چینش
پوشاک ملودی
بیش از یک دهه با تیام وب

درخواست اولیه سفارش

شما می‌توانید با تکمیل و ارسال فرم اولیه ثبت سفارش درخواست خود را بر اساس نیاز‌های سازمان و یا مجموعه خود، تنظیم نمایید. در این فرم، کارشناسان ما مواردی را برای شما درنظر گرفته‌اند که هدایت شما برای دارا بودن یک وب‌سایت حرفه‌ای، آماده شده است.

تماس مستقیم با ما : ۰۲۱۸۸۲۰۷۵۸۸
شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۶۰۵۴۳۳۲


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page