سئو وب

سان تزو می گوید تاکتیک بدون استراتژی، سر و صدا قبل از شکست است.

بهینه سازی موتور های جستجو

در دنیای امروزه که پیش از پیش نگاه به سئو و کسب مشتری از ترافیک موتور های جست و جو برای کسب و کارها اهمیت ویژه ای پیدا کرده است  نیاز به یک برنامه و استراتژی درست برای کسب بهترین نتیجه و ترافیک ممکن، مهم ترین و کلیدی ترین موضوعی است که باید در دستور کار هر برند، سازمان، کسب و کار بزرگ و کوچکی قرار بگیرد.

افزایش و بهبود ترافیک در موتورهای جست و جو، استفاده از روش های مختلف برای کسب بهترین نتیجه نیست بلکه داشتن یک برنامه درست در چگونگی استفاده از روش های مختلف برای کسب بهترین نتیجه می باشد که این موارد در 9 گام تنظیم شده است.

گام صفر

بررسی چالش ها و فرصت ها

در این گام پس از بررسی آنکه آیا شما بر این باورید که انجام سئو باعث بهبود و رشد کسب و کار شما در فضای وب خواهد شد و همچنین لزوم توجه به مزیت های رقابتی ،زیرساختی، چالش های درون تیمی و حتی استراتژی برندینگ کسب و کار شما و اینکه می خواهید در چه مدتی به چه چیزی دست پیدا کنید با رویکرد شناسایی اهداف و شاخص های شما در این حوزه می تواند  شما را بر این باور برساند که حال باید اولین گام خود را آغاز کنید.

آنالیز کامل سایت و دادن گزارش برای رفع ایرادات آن

این گام که هدف آن حل مشکلات سایت مانند سرعت و خطاهای برنامه نویسی است که نیازمند تعامل با تیم پشتیبان سایت می باشد.

بررسی سایت از لحاظ ساختار دسته بندی ها و کیفیت محتواها

تیام وب در برنامه‌ریزی و طراحی سایت در بخش فنی طراحی وب پلتفرم، فعالیت اجرایی خود را به دو بخش مجزا تقسیم می‌کند.
هر کدام از این بخش‌ها در طراحی سایت خود ابزار و اجزای واحدی دارد که در این صفحه به معرفی کلی آن‌ها می‌پردازیم.

گام سوم

انجام تحقیق کلمات کلیدی برای سایت

کلید واژه ها و عباراتی که برای کسب وکار مورد نظر مهم است با استفاده از 3 شاخص، تعداد کلمات، مدل کلمات(محصول یا خدمات) و مدت زمان رسیدن به نتایج بررسی و بارها مورد تحقیق قرار می گیرد و بعد از آن تعیین می شود تا در هر صفحه چه کلماتی برای بالا آورده شدن در نتایج جست و جو قرار بگیرد.

گام چهارم

تولید محتوا برای کلمات کلیدی

پس از اتمام تحقیق کلمات کلیدی کلمات تحقیق شده با یک نویسنده محتوا به اشتراک گذاشته می شود تا محتواهای لازم برای آن تولید و خلق شود.

گام پنجم

طراحی و ساخت صفحات

پس از انجام تولید محتوا برای کلمات مورد نظر صفحات مدنظر ایجاد می شوند تا بتوان محتوای تولیدی را برای رتبه بندی در نتایج جست و جو آماده کرد.

گام ششم

انجام تحقیق کلمات کلیدی برای سایت

در این مرحله بیش از 70 درصد کلمات مدنظر رتبه بندی شده و سایت آماده قدرت گرفتن از طریق لینک سازی بر روی کلمات کلیدی موردنظر می باشد.

گام هفتم

آغاز پروژه لینک سازی سایت

این مرحله شامل ایجاد کمپین های رپورتاژ یا لینک سازی های کیوردی برای افزایش و به حداکثر رسیدن رتبه کلمات سایت برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن می باشد.

گام هشتم

بررسی رتبه کلمات سایت

پس از بررسی 8 گامی که در روند بهبود نتایج سایت دخیل بوده اند ،تکنیک های دیگری انجام می شود که باعث افزایش رتبه و به صدر رسیدن کلماتی می شوند که هنوز در بهترین نتایج قرار نگرفته اند.
لازم به ذکر است که هریک از این موارد بر اساس توجه به 3 عامل کلیدی ریسک، هزینه و مدت زمان بازدهی مورد بررسی و تحقیق قرار خواهد گرفت.

مرکز سازه‌های چوبی گردو
طبیعت سبز میهن
صنایع غذایی نادی
مرکز سازه‌های چوبی گردو
برند نادی
برند شاپکا
مرکز سازه‌های چوبی گردو
ژفکر
موسسه حقوقی کریمی
مرکز سازه‌های چوبی گردو
پردیس میل
مرکز سازه‌های چوبی گردو
مرکز سازه‌های چوبی گردو
گروه چینش
پوشاک ملودی
بیش از یک دهه با تیام وب
شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۶۰۵۴۳۳۲


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page