پشتیبانی وب

با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن سیستم‌های تحت وب و تغییرات عمده سیستم‌های مدیریت محتوا و موتورهای جست و جو، شرایطی را ایجاد کرده که برای نگهداری پروژه‌های تحت وب نیاز به یک نیروی متخصص و مجرب خواهد بود.
این نیاز در برخی از پروژه‌ها قابل تامین و توجیه شدنی نیست.

پشتیبانی وب سایت

تیام وب با تخصص در زمینه نگهداری فنی پروژه‌های وب با استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری جدید توانسته است نیازهای تعمیرات و نگهداری پروژه‌های تحت وب را تامین کند.
تیام وب واحد پشتیبانی وب (مدیریت و نگهداری وب) را در کنار بخش فنی وب راه‌اندازی کرده است. در این واحد با توجه به نیازهای برآورده شده، اقدامات مربوط به ورود اطلاعات، رعایت اصول سئو، تهیه گزارش‌های بازدید و آماده‌سازی نقشه راه برای بهبود شرایط کلی وب به صورت تخصصی انجام می‌گیرد.

ضرورت پشتیبانی وب

با توجه به افزایش دانش بشری و نیاز به استفاده از موتورهای جست و جو برای تسریع در امور روزمره، وجود و یا عدم وجود وب در نتایج موتورهای جست و جو می‌تواند باعث اقبال و یا عدم اقبال کسب و کار گردد.

تعريف پشتیبانی وب

رعایت اصول حرفه‌ای در زمینه نگهداری فنی و به روز رسانی اطلاعات با توجه به ساختار موتورهای جست و جو در وب را پشتیبانی وب می‌گویم.
ضمن به روزرسانی وب پلتفرم و نرم‌افزارهای استفاده شده در وب، رعایت مواردی مانند انتخاب نام مناسب برای صفحات، نام مستعار منو (ساختار لینک‌ها)، بهینه‌سازی تصاویر، نگارش مناسب مطالب از نظر چکالی کلمات استفاده شده، رعایت تگ‌ها و .... در این بخش به صورت جدی انجام می‌شود.

مرکز سازه‌های چوبی گردو
طبیعت سبز میهن
صنایع غذایی نادی
مرکز سازه‌های چوبی گردو
برند نادی
برند شاپکا
مرکز سازه‌های چوبی گردو
ژفکر
موسسه حقوقی کریمی
مرکز سازه‌های چوبی گردو
پردیس میل
مرکز سازه‌های چوبی گردو
مرکز سازه‌های چوبی گردو
گروه چینش
پوشاک ملودی
بیش از یک دهه با تیام وب

درخواست اولیه سفارش

شما می‌توانید با تکمیل و ارسال فرم اولیه ثبت سفارش درخواست خود را بر اساس نیاز‌های سازمان و یا مجموعه خود، تنظیم نمایید. در این فرم، کارشناسان ما مواردی را برای شما درنظر گرفته‌اند که هدایت شما برای دارا بودن یک وب‌سایت حرفه‌ای، آماده شده است.

تماس مستقیم با ما : ۰۲۱۸۸۲۰۷۵۸۸
شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page