افزایش سرعت وب سایت

ایجاد یک وب سایت با کیفیت بالا مورد تقاضای همه می باشد، اما حقیقت این است که در کنار طراحی سایت با کیفیت بالا، سرعت و لود وب سایت عامل بسیار مهمی می باشد. گوگل بارها اعلام کرده است که لود تایم یکی از سه عنصر مهم در بهینه سازی سایت محسوب می شود.
مهمترین عامل در طراحی سایت ، لود تایم آن می باشد چرا که در سراسر دنیا هیچ کسی وقت خود را برای دیر باز کردن وب سایت شما نخواهد گذاشت. اگر سرعت وب سایت کند باشد بینندگان به سایت مشابه و البته رقیب رفته تا بتوانند به نیازهای خود جواب بدهند.


سه راه افزایش سرعت وب سایت:


1-تمیز کردن CSS:
قالب های استفاده نشده: در یک CSS تعداد زیادی قالب برای وب سایت وجود دارد که به کار نمی روند. وجود اضافه همین سبک های اضافه می باشد که ممکن است باعث کند شدن لود تایم سایت شود و ما با پاک کردن آنها می توانیم از این روند جلوگیری کنیم.


2- Clean HTML:
ممکن است تعداد زیادی کد روی وب سایت که لازم هم نیستند درج کرده باشیم. سایت های مختلفی هستند برای اینکه بتوانند با وب سایت ما ارتباط برقرار کنند کدی را اعلام کرده و ما در وب سایت درج می کنیم. کدهایی همانند الکسا، گوگل پلاس از معروفترین آنها می باشند اما خیلی دیگر از کدها قابلیت استفاده بالایی نداشته و بی مورد در HTML وب سایت درج شده است. با پاک کردن این کدهای اضافه می توانیم سرعت وب سایت خود را بهبود ببخشیم.
پس در انتخاب کدها و قرار دادن آن ها در وب سایت دقت کرده و هر کدی را در HTML وب سایت درج نکنید.

طبق تجربه مهمترین کدهای مورد نیاز برای یک وب سایت که می تواند به سئو کمک کند عبارتند از: گوگل آنالیز، گوگل وبمستر، گوگل پلاس.

3-Clean Image
از مهمترین مسائل در سرعت وب سایت عکس ها می باشد. متاسفانه بسیاری از وبمستران از عکس های با کیفیت و اندازه بالا استفاده می کنند و باعث می شوند سرعت سایت افت شدیدی کند. دقت کنید با یک برنامه ریزی درست از عکس های با کیفیت مورد قبول و البته با فرمت jpeg استفاده کنید. تحقیقات ثابت کرده است استفاده از فرمت هایی همانند PNGs تا 50 درصد باعث کندی سرعت سایت خواهد شد.

شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page