تأثیر گرافیک سایت در سئو

اگر شما فکر میکنید که مرورگر تاثیر بسزایی در بالارفتن رتبه سایت شما دارد کاملا در اشتباه هستید.در آینده نه چندان دور این مسئولیت مهم به عهده طراحان گرافیک سایت خواهد بود . به کمک طراحی خوب و چشم نواز شما به راحتی میتوانید بینندگان زیادی به سایت خود جلب کنید و بدیهی است که تاثیر بسزایی در سئو شدن سایت شما خواهد داشت. این روش در زمان کوتاهی اتفاق خواهد افتاد در صورتی که حضور آنلاین قوی احتیاج به زمان دراز مدتی دارد.

طراحی UX
بله درست است. طراحی UX روش دیگری برای بازاریابی بهتر و سئو شدن سایت شما است که این طراحی سایت تاثیر شگرفی در بازدید بهتر از سایت شما دارد. دلیل این امر این است که گوگل طراحی UX را بسیار میپسندد و جزو الویت های طراحی وب سایت قرار میدهد. مهم نیست که مطالب شما بی عیب و نقص باشد و یا اینکه کلمات کلیدی شما فوق العاده باشد. یک قانون طلای در سئو شدن سایت وجو دارد و ان این است که:شما در وحله اول سایت خود را برای چشم بیننده ایجاد میکنید و همه چیز در مرحله دوم قرار میگیرد. تنها الویت شما باید بازدید کننده از سایت باشد .از نقطه نظر UX این نیاز بیننده به بی عیب و نقص بودن مطالب ارتباطی ندارد و تنها گرافیک سایت شماست که میتواند آنها را در سایت نگه دارد . مواظب باشید روند گرافیک سایت شما به گونه ایی باشد که بیننده به راحتی از سایت خداحافظی نکند.

بهینه سازی تلفن همراه
اول از همه این مساله را باید گفت که گوگل برای موبایل بهینه سازی جداگانه ایی در نظر میگیرد و استاندارد خود را در این مقوله دارد. اما خوشبختانه اگر قصد شما سئو کردن سایت در تلفن همراه است دیگر نگران ایجاد ان به صورت جداگانه در گوگل نباشید چون به راحتی میتوانید با یک URL ساده این کار را انجام دهید.

شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۶۰۵۴۳۳۲


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page