میزبانی فضا

تیام وب جهت تکمیل و بهینه‌سازی پروژه‌های در حال انجام بخش هاستینگ (میزبانی فضا) را برای مشتریان خود راه‌اندازی کرده است. میزبانی فضا با توجه به زیرساخت‌های نرم‌افزاری و الزامات فنی راه‌اندازی شده است که پروژه را در بهترین و مطلوب‌ترین وضعیت قرار داده باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این بخش در راتباط باشید و توضیحات فنی و اطلاعات بیشتر هر بسته را دریافت نمایید.

 • ۵۰۰ مگابایت سالیانه / ۱۰ گیگابایت ترافیک ماهیانه
  تماس بگیرید
 • ۱ گیگابایت سالیانه / ۵۰ گیگابایت ترافیک ماهیانه
  تماس بگیرید
 • ۲ گیگابایت سالیانه / ۱۰۰ گیگابایت ترافیک ماهیانه
  تماس بگیرید
 • ۳ گیگابایت سالیانه / ۱۵۰ گیگابایت ترافیک ماهیانه
  تماس بگیرید
 • ۵ گیگابایت سالیانه / ۲۵۰ گیگابایت ترافیک ماهیانه
  تماس بگیرید
 • ۷ گیگابایت سالیانه / ۳۵۰ گیگابایت ترافیک ماهیانه
  تماس بگیرید
 • ۱۰ گیگابایت سالیانه / ۵۰۰ گیگابایت ترافیک ماهیانه
  تماس بگیرید
تمامی قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

توضیحات:


 • امکان راه‌اندازی IP اختصاصی برای سایت شما با پرداخت هزینه وجود دارد.
 • امکان اضافه کردن پهنای باند به صورت سالیانه برای تمام پکیج‌ها وجود دارد.
 • امکان راه‌اندازی DNS اختصاصی برای وب سایت شما وجود دارد.

مشترکین گرامی، در صورت تهیه هاست از شرکت وب گستر تیام، برای ارتباط هاست با دامنه، نام سرورهای خود را (DNSها) بر روی NS15.TIYAMWEB.COM و NS16.TIYAMWEB.COM قرار دهید.

قوانین میزبانی فضا

توافقنامه استفاده از خدمات میزبانی فضا

۱. مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می‌باشد. همچنین مشتری متعهد می‌گردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.
۲. استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به هاست شما منجر به قطع اکانت هاستینگ شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن هاست خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور اختصاصی نماید.
۳. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن هرگونه مطلب و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت خودداری نماید. در غیر اینصورت اکانت وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.
۴. مشتری متعهد می‌گردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
۵. مشتری متعهد میگردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز می‌باشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
۶. چنانچه به هر علتی که خارج از اراده شرکت باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و ... اشاره نمود.
۷. قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.
۸. تیام وب از کلیه داده‌های روی سرورها شامل فایل‌ها، ایمیل‌ها و پایگاه‌های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای تیام وب نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.
۹. بکاپ اطلاعات موجود بر روی سرورهای اختصاصی منحصرا به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هر اتفاقی که منجر به از بین رفتن اطلاعات گردد تیام وب هیچ مسئولیتی ندارد.
۱۰. کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی‌باشد ،تیام وب قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

استفاده غیر قانونی

کلیه سرویس‌های تیام وب می‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می‌تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایت‌های فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
 • سایت‌های مرتبط یا حامی گروه‌های شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آمریکا و کانادا)
اقداماتی که تیام وب در صورت تخطی از شرایط انجام می‌دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می‌شود. تیام وب تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می‌باشد. تیام وب حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می‌دارد. زمانی که تیام وب از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می‌کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی‌ها تیام وب بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین تیام وب در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می‌دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می‌گردد. تیام وب هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به تیام وب خواهد بود.

شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۶۰۵۴۳۳۲


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page