تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل ( Google Adwords ) چیست ؟
این سوال را به این شکل توضیح میدهیم : فرض کنید شما فروشنده لپ تاپ در اینترنت هستید ، و کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری شما ، خرید لپ تاپ ، فروش لپ تاپ ، خرید لپ تاپ سونی و … میباشد ، زمانی که شخصی وارد موتور جستجوی گوگل میشود و قصد خرید لپ تاپ را دارد کلماتی مانند خرید لپ تاپ و … را سرچ خواهد کرد در این زمان تبلیغ شما در صفحه ی اول گوگل نمایش داده خواهد شد.

یکی از نکات برتریت این تبلیغ نسبت به سایر تبلیغات این این که در تبلیغات در گوگل تمامی مخاطبان شما واقعی هستند و فقط کسانی تبلیغ شما را خواهند دید که قصد خرید لپ تاپ را داشته باشند پس در نتیجه تمامی سرچ ها واقعی و مثبت خواهد بود.

شما بابت نمایش تبلیغتان هیچ هزینه ای به گوگل پرداخت نمی کنید ، تنها زمانی هزینه پرداخت میکنید که کسانی که سرچ کرده اند خرید لپ تاپ روی سایت شما کلیک کنند و وارد سایت شوند البته این را در نظر داشته باشید که هیچ کس نمیتوانند روی تبلیغ گوگل شما کلیک تکراری کند و شما قادر خواهید بود تبلیغات خود را در هر ساعتی از شبانه روز به نمایش بگذارید.

از مزایای تبلیغات در گوگل ( Google adwords ) شرکت ما می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ارائه گزارشات مستقیم از طرف گوگل با تحلیل.

نظارت لحظه ای بر روی اکانت های تبلیغاتی برای بازده ای بیشتر.

به کار بردن تکنیک های خاص برای کاهش هزینه هر کلیک ( انحصاری ).

پیشنهاد متون تبلیغاتی پربازده به همراه کلمات کلیدی.

و ….

شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page