هارمونی رنگ در طراحی سایت

تئوری رنگ در طراحی سایت و گرافیک قالب شامل تعاریف گسترده ایی میشود از قبیل: مفاهیم و برنامه های کاربردی طراحی - دایره رنگی . با این حال، سه مقوله اساسی تئوری رنگ وجود دارد که به نظر میرسد منطقی ترین تئوری است: چرخه رنگ، هماهنگی رنگها، و بافت و چگونگی استفاده از رنگ ها . نظریه های مربوط به رنگ، نشان دهنده ایجاد یک ساختار منطقی برای رنگ‌ها هستند .

چرخه رنگ در طراحی وب
دایره رنگ، بر اساس قرمز، زرد و آبی، تقسیم بندی میشوداین تقسیم بندی در گرافیک وب نیز رعایت میشود . اسحاق نیوتن اولین نمودار دایره ای از رنگی را در سال 1666 به وجود آورد. از آنجا که پس از آن تغییرات متعدد ی به وجود آمد پس از آن، دانشمندان و هنرمندان بعد از مطالعه و تحقیق این مقوله طراحی وب را گسترش دادند . اختلاف نظر در مورد برتری یک فرمت بر دیگری در ادامه بحث های گرافیک وب خواهد آمد. در واقع، هر دایره رنگی یا چرخه رنگی در طراحی و گرافیک وب یک توالی منطقی مرتب از رنگهاست.

هارمونی رنگ در بهینه سازی
رنگ در بهینه سازی سایت تاثیر چشمگیری دارد و شاید بتوان گفت جزو مهمترین مسائلی است که باید به آن پرداخت. برای بیندگان سایت در نگاه اول هارمونی رنگ تاثیر بسازیی در ماندن و بازدید از سایت دارد.

شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page