ماموریت موتورهای جستجو

هدف اصلی موتورهای جستجو فراهم کردن بهترین تجربه برای جستجوی کاربرانشان می باشد و در این فرایند، سعی می کنند که در آمد خود را افزایش دهند.
موتورهای جستجو همانند گوگل، یاهو و بینگ درآمد اصلی خود را بر پایه تبلیغات کلیکی که در صفحه اول خود به نمایش می گذارند قرار داده اند یعنی موتورهای جستجو هنگامی هزینه را دریافت می کنند که کاربران روی تبلیغات کلیک می کنند و وارد وب سایت می شوند.


موتورهای جستجو تیمی دارند که از مهندسین، متخصصین بازاریابی، محققان و غیره تشکیل شده است. هدف اصلی این تیم روانشناسی و شناخت رفتار مصرف کننده است.

سهم بازار موتورهای جستجو
جستجوگران به طور رایگان از موتورهای جستجو استفاده می کنند. بنابراین تنها هدف موتورهای جستجو فراهم کردن محتوای مربوط، تازه و سریع است در غیر اینصورت می توانیم بگوییم که کاربران اینترنتی به موتور جستجوی دیگری سوق داده خواهند شد.

موفقیت موتورهای جستجو بستگی به ارتباط نتایج حاصله از جستجوی کاربران با نیازهایشان دارد. بنابراین موتورهای جستجو تمایل شدیدی برای مبارزه با اسپمرها دارند. موتورهای جستجو سرمایه گذاری های عظیمی را روی نتایج جستجوی خود انجام می دهند.

از این رو متخصصین سئو باید بهترین تکنیک های سئو را پیدا کنند تا توسط موتورهای جستجو اسپم نشوند. با الگوریتم های جدید همانند گوگل پنگوئن و گوگل پاندا، گوگل بسیاری از وب سایت ها را جریمه کرده و در رده های پایین نتایج جستجو قرار داده است.

شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page