تبلیغات گوگل در جیمیل

گوگل با هزاران وب سایت طرف همکاری دارد یعنی شبکه ای به وجود آورده است با تبلیغات در گوگل می توانید آگهی خود را در آن وب سایت ها نیز قرار دهید.
این وب سایت ها بر اساس نوع فعالیت کاملا طبقه بندی شده اند و تبلیغات شما می تواند در بخشی از آنها و یا به صورت هوشمندانه قرار بگیرد. یکی از این وب سایت ها که کاملا هم پرطرفدار می باشد وب سایت جیمیل است که متعلق به خود شرکت گوگل می باشد.


نحوه تبلیغات جیمیل؟
در قسمت ادوردز کمپینی باز می شود و کلمات کلیدی همراه با متنی که مرتبط با نوع فعالیت کسب و کار است معرفی می شود. هنگامیکه که کاربران ایمیل های خود را بررسی می کنند و مرتبط با کلمات کلیدی که شما انتخاب کرده اید باشد آگهی در قسمت بالای جیمیل و یا سمت راست دیده خواهد شد.

اما هزینه تبلیغات در جیمیل به چه صورت است؟

تبلیغات در جیمیل می تواند به دو صورت انجام پذیرد:

اول به صورت کاملا کلیکی یعنی هنگامیکه کاربران روی آگهی کلیک می کنند هزینه ای از اعتبار اولیه ای که دارید کم خواهد شد که این شکل دقیقا مشابه تبلیغات در گوگل می باشد.
و اما صورت دوم به صورت نمایش و بر اساس هزار نمایش است که شما تعیین می کنید یعنی هنگامیکه که هزار بار آگهی دیده شد هزینه ای از اعتبار اولیه کم خواهد شد که این شکل به اصطلاح CPM معروف است.

شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page