بررسی اجزاء امکانات جانبی

در بخش امکانات جانبی، تیام وب بر این باور است که هر کدام از اجزاء تشکیل‌دهنده این بخش، با تعاریف کاملا مشخص می‌تواند آشنایی تکمیلی برای سفارش‌دهنده جهت افزایش امکانات در یک وب‌سایت داشته باشد.
در بخش‌‌های معرفی‌شده زیر، هرکدام از اجزء بخش امکانات جانبی تعریف مختصری شده است.
شما می‌توانید با ارتباط از طریق ایمیل، توضیحات تکمیلی هر جزء را از تیام وب درخواست نمایید.
تیام وب منتظر برقراری ارتباط تخصصی با شماست...

ارتباط با شبکه‌های اجتماعی

ارتباط با شبکه‌های اجتماعی

اگر وب سایت شما هم از آن دسته سایت‌هایی است که فارغ از نوع خدمات، اطلاعات مفیدی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهد، می‌توانید از امکاناتی بهینه‌ استفاده کنید تا کاربران وب‌سایت شما با مشاهده مطالب مفید بتوانند در صورت تمایل مطالب را تنها با یک کلیک در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. تگ‌های اپن گراف در این لحظه تکمیل کننده این مورد خواهند بود و لذت ورود اطلاعات و تصاویر اصلی را به عهده خواهند گرفت و کاربر بدون دردسر می‌تواند مطالب محبوب از دید خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

ارتباط با گوگل وب‌مستر

ارتباط با گوگل وب‌مستر

شاید نیاز به تعریف و امکانات گوگل وب‌مستر وجود نداشته باشد اما شایان ذکر است تیام وب با توجه به رعایت اصول برنامه‌نویسی و برخی امور مربوطه، پروژه‌ی انجام شده را برای بررسی صحت کارکرد و ارتباط بهینه با موتور جست‌وجوی گوگل در گوگل وب‌مستر ثبت می‌کند و تیم پشتیبانی تیام وب با بررسی ساختارها و فعالیت‌های وب سایت در جهت ثبت صفحات در موتور جست‌وجوی گوگل تلاش خواهد کرد و الزامات لازم را برای این مهم در اختیار شما قرار خواهد داد.

گوگل آنالیتیک

گوگل آنالیتیک

میزان محبوبت در صفحات یکی از مواردی است که می‌تواند مشخص کند شما در چه صفحاتی ضعیف و در چه صفحاتی قوی حاضر شده‌اید. درست است که دانستن این موارد، اطلاعات ورودیه بخش برندینگ و استراتژی است اما باید به این نکته توجه داشت که اطلاعات دقیق و ریز از بازدیدکنندگان می‌تواند بهترین وضعیت حضور شما را در دنیای مجازی مشخص سازد. تیام وب برای ارتقا کسب و کار شما، وب سایت را به موتور گوگل آنالیز معرفی کرده و شرایطی را فراهم می‌آورد تا ارتباط بدون خطا و اطلاعات با جزئیات بالا برای آنالیز بهتر در اختیار شما قرار گیرد.

فونت و رنگ‌بندی

فونت و رنگ‌بندی

فونت نستعلیق، شکسته، فانتزی، اداری و …. هر کدام با توجه به موضوعات مختلف می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. تیام وب تدابیری را اندیشیده است که بتوان ساختار برخی از متن‌های سایت را به سادگی تغییر داده تا زیبایی بصری در متن‌ها ایجاد شود و کاربران حتی در صورتی که این فونت را هم نداشته باشند بتوانند این متون را با تنظیمات مشخص شده مشاهده کنند.
انتخاب فونت‌ها و رنگ‌بندی‌ها و سایز فونت بستگی به نوع پروژه و نیاز پروژه متفاوت خواهد بود و با توجه به رعایت اصول بصری انجام خواهد گرفت.

توضیحات متا و کلمات کلیدی

توضیحات متا و کلمات کلیدی

ورود اطاعات به تنهایی نمی‌تواند تاثیرات کاملی را در بر داشته باشد. نیاز هست برای بهتر دیده شدن مطالب در موتورهای جست‌وجو و یا شبکه‌های اجتماعی، برای هر مطلب توضیحات تکمیلی‌ای ضمیمه کرد که این متن کوتاه برای موتورهای جست‌وجو بهینه‌سازی شده است. تیام وب با درنظر گرفتن شرایط موجود و اهمیت به سئو برای هر مطلب بخشی را آماده سازی کرده است که می‌توان اطلاعات مورد نیاز را وارد کرد تا مطالب تاثیر بهتری را داشته باشند.

برچسب‌ها و جست‌وجو

برچسب‌ها و جست‌وجو

هر مطلب یک عنوان دارد اما ممکن است حاوی تیترهای مهم‌تری هم باشد که نمی‌توان تمامی عناوین را در تیتر مطالب جا داد !
تیام وب شرایطی را ایجاد کرده است که هر مطلب می‌تواند شاملبرچسب‌های لینکداری باشد که به عنوان ریز موجود در متن مرتبط باشد و با کلیک بر روی آن‌ها تمامی مطالب مرتبط با برچسب‌ها نمایش داده شود. ضمن این امر شرایطی ویژه برای جست‌وجو در بین مطالب سایت نیز فراهم آمده است.

خطاهای موجود

خطاهای موجود

تیام وب به منظور جلوگیری از وجود مشکلات متعدد شرایطی را بوجود آورده است تا تمامی خطاها در صورت وجود در یک فایل ذخیره شده و پشتیبانی تیام وب با بررسی آن‌ها بتوانند مشکلات احتمالی را برطرف نمایند. گاها این مشکلات بصری نبود و برای شما قابل لمس نخواهد بود. این بخش از وظایف مهم پشتیبانی تیام وب بوده و هست.

ثبت موقعیت در گوگل

ثبت موقعیت در گوگل

با توجه به وجود تلفن‌های همراه با دسترسی به اینترنت و داشتن جی‌پی‌اس، در صورتی که شما در صفحات وب‌سایت خود، موقعیت دفتر، نمایندگی‌ها و … را بر روی نقشه گوگل نمایش دهید، برای کاربر این امکان را فراهم خواهید ساخت تا به سادگی بتوانید مسیر منتهی به شما را یافته و بدون اتلاف خود را به مقصد برساند. این امکان تنها نمایش موقع به صورت مجازی بر روی نقشه گوگل می‌باشد. برای ثبت موقعیت و اطلاعات شما در وب سایت GooGle Map نیز تیام وب تدابیری را اندیشیده است…

چند زبانه بودن سایت (ارتباط بین دو زبان)

چند زبانه بودن سایت (ارتباط بین دو زبان)

با توجه به گسترش فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی نیاز به چند زبانه بودن وب‌سایت در بیشتر پروژه‌ها احساس می‌شود. تیام وب با ایجاد ساختاری یکپارچه شرایط را به گونه‌ای فراهم می‌سازد که از طریق یک پنل مدیریت بتوان تمامی زبان‌ها و امکانات را مدیریت و به‌روزرسانی کرد. این امکان بسیار گسترده‌تر از این توضیح می‌باشد و امکان اتصال بین صفحات یکسان در دو زبان و تغییرات مورد نیاز بسیار کارآمد خواهد بود. به طور مثال در صورتی که در صفحه ارتباط با ما، کاربر یک زبان دیگر را انتخاب کند مستقیم به صفحه ارتباط با ما در زبان انتخاب شده خواهد رفت.

گالری حرفه‌ای تصاویر و مطالب

گالری حرفه‌ای تصاویر و مطالب

اهمیت نگارش صحیح مطالب یک وب سایت کاری اصولی‌ست که همواره باید به آن توجه کرد. تصویر مناسب همیشه به درک مفهوم مطلب کمک خواهد کرد. تیام وب امکانی را فراهم ساخته است تا با مناسب سازی تصاویر و مطالب بتوانید به بهترین شکل مفهوم مورد نظر خود را به مخاطبین انتقال دهید. این امکان به نحوه آماده سازی شده است که به سادگی بتوان گالری‌ها، اسلاید‌ها و … تصاویر و مطالب خود را آماده و در قسمت‌های مورد نظر سایت خود منتشر کنید.

نمایش یا عدم نمایش برخی امکانات

نمایش یا عدم نمایش برخی امکانات

برخی از وب‌سایت‌ها در صفحات خود امکانات و تصاویر و … متنوعی درج کرده‌اند. ممکن است این موارد برای مشاهده در کامپیوترها و تبلت‌ها بسیار زیبا و منظم دیده شوند، با وجود اینکه در تلفن‌های همراه نیز مشکلی در نمایش وجود نخواهد داشت، اما ممکن است نیاز به نمایش برخی از این امکانات در برخی دستگاه‌ها مانند تلفن همراه وجود نداشته باشد و به نوعی نمایش برخی موارد باعث شلوغی، طولانی شدن صفحه و کند شدن لود صفحه شود. تیام وب با فراهم آوردن شرایطی این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید برخی امکانات را برای دستگاه‌هایی مانند تلفن همراه و یا تبلت به نمایش نگذارید و یا برخی از امکانات را فقط در تلفن همراه یا … به نمایش بگذارید.

به روز‌رسانی صفحات و مطالب

به روز‌رسانی صفحات و مطالب

راه‌اندازی وب‌سایت شروعی‌ست برای پیمایش یک مسیر مشخص و صدالبته طولانی، در این مسیر همواره نیاز هست تا برخی قسمت‌های وب بروزرسانی شوند مانند صفحه مربوط به مقالات، خبرها و ….
تیام وب برای بروز رسانی این بخش‌ها ترتیبی اتخاذ نموده است که به سادگی و همانند ورود اطلاعات سایر بخش‌ها این صفحات نیز بروزرسانی شوند. این بروز رسانی می‌تواند در سایر صفحات نیز نمایش داده شود و این بستگی به طراحی پلت‌فرم وب دارد.

تهیه پشتیبان

تهیه پشتیبان

فراهم سازی امکانات در بستری امن و غیر قابل نفوذ و … می‌تواند یک پایگاه قوی اینترنتی برای یک مجموعه باشد. وب از نگاه تیام وب دفتر رسمی و ۲۴ ساعته کسب و کار تلقی می‌شود برای همین تضمین وجود فایل پشتیبانی بیشتر احساس می‌شود. نگهداری از اطلاعات یکی از وظایف گروه پشتیبانی تیام وب می‌باشد و بنا به نوع قرارداد به صورت مشخص فایل‌های پشتیبان را ایجاد و ذخیره می‌کنند تا در صورت نیاز بتوان در سریع‌ترین زمان اطلاعات را به نسخه قبلی برگرداند.

درخواست اولیه سفارش

شما می‌توانید با تکمیل و ارسال فرم اولیه ثبت سفارش درخواست خود را بر اساس نیاز‌های سازمان و یا مجموعه خود، تنظیم نمایید. در این فرم، کارشناسان ما مواردی را برای شما درنظر گرفته‌اند که هدایت شما برای دارا بودن یک وب‌سایت حرفه‌ای، آماده شده است.

تماس مستقیم با ما : ۰۲۱۸۸۶۷۴۹۶۵
شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۸۸۹۹۹۲۶


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page