بررسی اجزاء هسته اصلی

در بخش هسته اصلی، تیام وب بر این باور است که هر کدام از اجزاء تشکیل‌دهنده این بخش، با تعاریف کاملا مشخص می‌تواند راه‌کاری پایدار برای توسعه آینده‌ی یک وب‌سایت باشد.
در بخش‌های معرفی‌شده زیر، هرکدام از اجزء بخش هسته اصلی تعریف مختصری شده است.
شما می‌توانید با ارتباط از طریق ایمیل، توضیحات تکمیلی هر جزء را از تیام وب درخواست نمایید.
تیام وب منتظر برقراری ارتباط تخصصی با شماست...

اهمیت صفحه نخست

اهمیت صفحه نخست

با توجه به ساختار وب و مسائل مربوط به سئوSEO تیام وب به عنوان یک همراه بستر هر آنچه برای صفحه اول نیاز باشد را فراهم خواهد آورد و شما را برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز راهنمایی خواهد کرد. گرچه وب‌سایت‌هایی که دارای استراتژی و برنامه‌ریزی باشند این بخش را همواره همراه خود دارند و تنها نیاز هست بستری مناسب برای ورود اطلاعات از جانب تیام وب آماده سازی شود. تگ‌های H1، توضیحات متا، لینک‌ها و … در این صفحه به صورت ویژه مورد ارزیابی و استفاده قرار خواهند گرفت.

بهینه‌سازی لینک‌ها

بهینه‌سازی لینک‌ها

بهینه‌سازی لینک‌ها یکی از اصولی‌ترین فعالیت‌های یک پروژه می‌باشد. لینک‌ها حکم آدرس پستی صفحه می‌باشند که در صورتی که به درستی نگارش نشوند کاربر را می‌تواند به سمت و سوی دیگری برده و شما را از اهداف خود دور سازد. تیام وب برای ساماندهی این مهم بنا به ساختار کلی پروژه اموری را انجام خواهد داد تا دست‌یابی به نتایج بهینه‌سازی لینک‌ها به وضوح در موتورهای جست و جو دیده شود.
بهینه‌سازی تصاویر

بهینه‌سازی تصاویر

از نگاه تیام وب تصاویر می‌توانند ترغیب کننده و یا بازدارنده از مطالعه مطالب شوند. بخش تصویری یک طرف اما مهم‌ترین بخش این مهم که در تیام وب صورت می‌گیرد، انجام کارهایی است که می‌تواند تصویر را برای موتورهای جست‌وجو بهینه ساخته و در جهت افزایش سرعت و بهبود نمایش و کارایی بیشتر تصاویر در سایت قدم بزرگی را بردارد. به نوعی این بخش از قابل لمس‌ترین بخش‌های پروژه‌های انجام شده می‌باشد که در هر زمان می‌توان به مشاهده آن‌ها پرداخت.

بهبود سرعت بارگزاری سایت (لودینگ)

بهبود سرعت بارگزاری سایت (لودینگ)

۱ ثانیه تاخیر برابر است با ۷ درصد کاهش بازدید….
با توجه به آمارهای قابل استناد می‌تواند دریافت که سرعت لود (نمایش) سایت می‌تواند نقش مهمی را در وضعیت بازدید داشته باشد. تیام وب با رعایت اصول حرفه‌ای و تنظیمات صحیح نسبت به امکانات استفاده شده در پروژه، شرایطی را فراهم می‌آورد که فارغ از میزان حجم سایت، سرعت نمایش یا همان بارگزاری سایت را بهبود ببخشد. نتیجه این بخش نیز به وضوح قابل مشاهده می‌باشد.

تگ‌های اپن گراف

تگ‌های اپن گراف

برخی شبکه‌های اجتماعی برای بازدید کننده‌های خودشان و برای پیدا کردن مطالب خاص، کاربران و … از تگ‌های اپن گراف استفاده می‌کنند. وجود این تگ‌ها در ساختار برنامه‌نویسی و ایجاد آن‌ها برای صفحات وب باعث می‌شود که با هر جست‌وجویی موارد مربوط یا مرتبط به هم نیز نمایش داده شود. تیام وب با این ساختار کمک می‌کند تا صفحات وب‌سایت خود را نماینده‌ای غنی در شبکه‌های اجتماعی معرفی کنید.

سهولت در ورود اطلاعات

سهولت در ورود اطلاعات

فارغ از امکانات و جذابیت‌های سایت که برای بازدیدکنندگان فراهم می‌شود، سهولت کاربری در بخش مدیریت همواره یکی از مهم‌ترین اهداف تیام وب بوده و هست. با توجه به امکانات و محیطی که برای هر امکان آماده سازی شده است، تمامی مطالب و بخش‌های متنی و تصویری سایت را می‌توان به سادگی و بدون دانش فنی به‌روزرسانی کرد. سهولت در کاربری تنها به ویرایش مطالب محدود نخواهد شد، تیام وب در بخش مدیریت برای ایجاد بخش‌های متنوع، جداول و تیترها و … نیز امکاناتی با رابط کاربری آسان فراهم آورده است.

تأمین امنیت با فایروال

تأمین امنیت با فایروال

ایجاد بستری امن برای ورود و خروج و کنترل تغییرات در ساختار اصلی سایت یکی از مهم‌ترین ارکان وجود یک وب‌سایت ایمن در دنیای مجازی می‌باشد. تیام وب یا ایجاد این ساختار به تغییرات اساسی، ورود خروج‌ها و چگونگی دسترسی‌ها می‌پردازد تا از بروز مشکلات امنیتی از قبیل از دست‌رفتن اطلاعات، هک و یا نفوذ کاربران غیر مجاز جلوگیری نماید. این ساختار پس از ایجاد و راه‌اندازی به صورت خودکار به فعالیت‌های مشخص شده مشغول خواهد شد و در ادامه فعالیت‌های خود تنها نیاز به به‌رزورسانی تنظیمات و بررسی‌های لازم را دارد.

بهینه‌سازی برای مرورگرهای مختلف یا سایزهای متنوع (ریسپانسیو)

بهینه‌سازی برای مرورگرهای مختلف یا سایزهای متنوع (ریسپانسیو)

ریسپانسیو / واکنش‌گرا / پاسخ‌گرا
طراحی وب واکنش‌گرا (به انگلیسی Responsive web design) یک روش طراحی وب است که هدف آن نمایش مطلوب صفحات وب در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها از تلفن‌های همراه، تبلت‌ها و کامپیوترهای رومیزی است. با توجه به رشد بازدید از طریق تلفن‌های همراه و به خاطر ایجاد ساختاری منظم جهت نمایش اطلاعات در دستگاه‌های متنوع، تیام وب با تکیه بر اصول حرفه‌ای در برنامه‌نویسی و طراحی حرفه‌ای، ساختاری را فراهم آورده است تا با تغییر در سایز نمایشگر، لایه‌های مختلف موجود در طراحی وب که به صورت شناور طراحی شده‌اند تغییر موقعیت داده تا برای پیمایش صفحات نیازی به زوم کردن و یا اسکرول افقی وجود نداشته باشد ضمن اینکه در این ساختار فونت مطالب نیز از حالت استاندارد خارج نخواهد شد و همواره خوانا خواهد ماند.

فاوآیکن FAVICON.ICO

فاوآیکن Favicon.ico

فاوآیکن (کوتاه‌شدهٔ favorites icon) یک آیکن بسیار کوچک تخصیص داده به صفحات وب می‌باشد. مرورگرها هنگام نمایش صفحات وب، فاوآیکن مربوط به آن صفحه را در کنار نشانی صفحه نمایش خواهند داد. با توجه به اهمیت این موضوع تیام وب امکانی را فراهم ساخته است تا این آیکن به صورت اختصاصی آماده و برای صفحات وب سایت درج شود. این آیکن تنها جنبه زیبایی ندارد و اهمیت آن در برخی موارد قابل درک خواهد بود.

صفحات خطای ERROR 404

صفحات خطای Error 404

این صفحه وجود ندارد / Error 404

حتما این خطا را بارها مشاهده کرده‌اید….
ممکن است مشکلی وجود داشته باشد و یا ارتباطی قطع شده باشد، این وضعیت می‌تواند کاربر را از مسیر اصلی مطالعه دور سازد. این خطاد می‌تواند با یک ایراد در ارتباطات داخلی رخ دهد و یا با ورود اطلاعات (آدرس) اشتباه از بازدید کننده! اما مهم آن است که در صورت وقوع همچین خطاهایی کاربر از مسیر اصلی خود بیش‌ از حد دور نشود و بتوانیم آن را به نوعی به بخش اصلی سایت هدایت کنیم. تیام وب در این خصوص تدابیری اندیشیده است که کاربر با ورودیه اشتباه به صفحات اختصاصی ۴۰۴ انتقال داده شود تا حدالمقدور بتوان از منصرف شدن ادامه مطالب جلوگیری کند. این امر تنها هدف این کار نمی‌باشد و صد البته موتورهای جست و جو نیز به این مورد توجه‌ای ویژه دارند.

بررسی صحت ارتباطات داخلی

بررسی صحت ارتباطات داخلی

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در پلت‌فرم دیزاین توجه به ساختار لینک‌های داخلی می‌باشد. این موضوع با راه‌اندازی صحیح تا حدی ایرادات را کاهش خواهد داد اما برای گسترش وب می‌باید بستری فراهم شود تا از ایجاد ارتباطات غیر ایمن جلوگیری کرد. برای همین تیام وب ترتیبی اتخاذ کرده که حتی لینک‌های تصاویر در صورتی که از بین بروند مدیریت می‌تواند آن‌ها را شناسایی و مشکلات را برطرف نماید. این امر در تمامی پروژه‌ها بنا به حجم و نیاز پروژه انجام می‌شود.

بررسی کدهای برنامه‌نویسی

بررسی کدهای برنامه‌نویسی

پایان هر پروژه برنامه‌نویسی زمانی است که امکانات متنوعی در قالب تنظیمات متفاوتی به وب اضافه شده است. این اضافات متناسب با نوع برنامه نویسی می‌تواند با سایر بخش‌های پلت‌فرم تداخل داشته باشد و باعث ایرادات در سایر قسمت‌ها شود. تیام وب با پایان پروژه شروع به بررسی‌های دقیق‌تر کرده و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال خواهد کرد که تمامی بخش‌ها با کیفیت و کیمیت بالایی به فعالیت خود ادامه دهند.

معرفی سایت به موتورهای جست‌وجو

معرفی سایت به موتورهای جست‌وجو

یکی از اموری که بعد از اتمام پروژه توسط تیام وب انجام خواهد شد معرفی سایت و نقشه سایت به موتورهای جست‌وجو می‌باشد. این امر می‌تواند تا حدی به پیدا شدن وب سایت در موتورهای جست‌وجو کمک کند. ضمن اینکه در برخی موارد نیاز هست این امر حتما توسط وب مستر انجام شود تا نتیجه‌ای حاصل گردد.

مدیریت تصاویر، ویدیو‌ها و فایل‌ها

مدیریت تصاویر، ویدیو‌ها و فایل‌ها

همانطور که میدانید بخش مهمی از صفحات سایت که زیبایی بصری را ایجاد می‌کنند از تصاویر و یا ویدیوها تشکیل شده‌اند. تیام وب برای سهولت در استفاده از فایل‌ها بستری را فراهم آورده تا مدیریت بتواند فایل‌ها مورد نیاز اعم از تصاویر، ویدیو‌ها و فایل‌های اطلاعاتی را در هاست (میزبانی فضا) خود ذخیره کرده و به سادگی از آن‌ها در بخش‌های مختلف سایت استفاده نماید. ایجاد پوشه‌های مختلف برای دسترسی بهتر به آرشیو اطلاعات و حذف و اضافه کردن فایل‌های غیر ضروری و بسیاری امکانات دیگر از اعم این مهم هستند.

ساده‌گرایی (عدم استفاده از فلش و …)

ساده‌گرایی (عدم استفاده از فلش و …)

همواره کاربرانی که به وب‌سایت‌ها مراجعه می‌کنند دنبال رسیدن به مقصود خود هستند. در این حال هرچقدر سادگی و نظم در سایت وجود داشته باشید صد در صد کاربر از زمان خود برای پیدا کردن نیازهای خود زمان کمتری را صرف خواهد کرد. این مورد تنها به ظاهر گرافیکی ساده مربوط نخواهد بود، بلکه استفاده بیش‌ از حد از فایل‌های فلش و … می‌تواند باعث سردرگمی و شلوغی شود که تیام وب در این راستا راه‌کارهایی را برای شما آماده خواهد کرد که این مشکلات به صورت جدی وجود نداشته باشد.

درخواست اولیه سفارش

شما می‌توانید با تکمیل و ارسال فرم اولیه ثبت سفارش درخواست خود را بر اساس نیاز‌های سازمان و یا مجموعه خود، تنظیم نمایید. در این فرم، کارشناسان ما مواردی را برای شما درنظر گرفته‌اند که هدایت شما برای دارا بودن یک وب‌سایت حرفه‌ای، آماده شده است.

تماس مستقیم با ما : ۰۲۱۸۸۶۷۴۹۶۵
شرکت وب گستر تیام

۰۲۱۸۶۰۵۴۳۳۲


کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page