بهینه سازی برای موتورهای جستجو

پنج راهنمای ساده برای بهینه سازی موتورهای جستجو

خیلی از کسب و کارها وقتی که به دنبال فروش بیشتر محصول یا محصولات خود هستند٬ در اولین اقدام به فکر افزایش ترافیک خود می افتند. شاید افزایش ترافیک راهی مناسب برای پیدا کردن مشتری جدید باشد٬ اما تا چه زمانی میتوان با افزایش ترافیک فروش را بیشتر کرد؟
راه های خلاقانه زیادی در ترافیک وب سایت وجود دارد. بعضی از آنها با پرداخت هزینه همراه خواهد بود و بعضی هم بدون هزینه و رایگان. سعی کردیم که راه های صحیح و بدون اشکال را که فاقد پرداخت هزینه هستند را برای افزایش بازدید کننده در وب سایت برای شما لیست کنیم.
اگر بدنبال کسب ترافیک بیشتر و ارتقای رتبه وب سایت خود هستید فقط با دنبال کردن 5 راهنمای ارائه داده شده، می توانید خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود برسید.

1- محتوای عالی

سعی کنید فقط محتواهای با کیفیت، تازه و بی نظیری که به مخاطبانتان مربوط است را ارسال کنید. از کلمات کلیدی (keywords) و جملات کلیدی که مخاطبان را از طریق موتورهای جستجو با سایت شما آشنا می کند، استفاده کنید.
و اما همیشه به یاد داشته باشید که محتوا باید برای مخاطب نوشته شود و نه برای موتورهای جستجو! بدین ترتیب شما بهتر است از پرکردن محتوای خود با کلمات کلیدی پرهیز کرده و تا آنجا که می توانید سعی کنید که یک محتوای جذاب به مخاطب ارائه دهید.

2- برچسب عنوان صفحه
بهتر است که عنوان صفحه شما دارای کلمات کلیدی و جملات کلیدی باشد، اما از استفاده بیش از 66 حروف پرهیز کنید.

3- برچسب Header
عنکبوت های موتورهای جستجو توجه زیادی به کلمات استفاده شده در سرصفحه می کنند. اما این بدین معنا نیست که سرصفحه حتما باید دارای کلمات کلیدی باشد. سعی کنید زیرکانه عمل کرده و خیلی ساده توضیحی اساسی از محتوای صفحه ارائه دهید.

4- لینک ها
با صفحات دیگر لینک های داخلی بسازید. این عمل نه تنها فقط به رشد سئو شما کمک می کند بلکه به مخاطبانتان نیز در پیدا کردن اطلاعات مفید در سایت تان کمک می کند. اما سعی نکنید که همه صفحات رو به هم لینک کنید، فقط و فقط صفحات مرتبط! تمامی لینک‌های داخلی بهتر است دارای یک follow attribute برای اجازه دادن به عنکبوت های موتورهای جستجو به منظور بازدید از سایت شما باشند.

5- عکس ها و تصاویر
بهترین عمل بهینه سازی عکس Alt text ، Alternative text می باشد. استفاده از Alt text به همراه عکس خود می تواند به موتورهای جستجو در درک عنوان صفحه کمک کند. اندازه ی عکس مورد نظر بسیار اهمیت دارد و به نظر من هرچه کوچکتر بهتر. برای بهینه سازی عکس های خود می توانید از ابزارهای رایگان بهره ببرید.

شرکت وب گستر تیام

02188207588

کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page