لازمه موفقیت در بازاریابی

آیا کسب و کار شما به نحو احسن کارش را انجام می دهد؟ آیا محصولات و خدمات تان برای مشتریان محبوبند؟
در این صورت خوب کار میکنند . اما توقع نداشته باشید که روزگار خوب برای همیشه ادامه داشته باشد . اولویت‌های مشتری تغییر میکند . رقبا، خریداران را با محصولات جدیدشان وسوسه می کنند. و نیازهای جدیدی را در مشتریان درک میکنند که تاکنون هیچ کسی به آن ها نپرداخته است.
اگر کسب و کارهای کوچک می‌خواهند ضمن حفظ بقایشان، ،در مسیر موفقیت نیز گام بردارند، تدوین ابعاد کلیدی بازاریابی، الزامی است. بسیاری از مالکان کسب و کارهای کوچک بر این باورند که اگر نتوانند مانند کوکاکولا۱ یا نایک۲ باشند، این بدان معنا است که در کل فرآیند بازاریابی شکست خواهند خورد. در واقع، طبقه‌بندی‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند به کسب و کار کوچک شما کمک کنند.

در کسب و کار ، بقا و رشد بلند مدت از بهره برداری موفق از فرصت های جدید بازار، ناشی می شود . شما آن فرصت ها را با گوش کردن و یاد گرفتن پیدا میکنید . گوش کردن و یادگیری ، مهارت های سازمانی مورد نیازند که در نهایت ، برندگان را از بازندگان جدا میکنند .

آن ها مواردی هستند که شرکت ها باید برای این که مشتریان و رقبا را درک کنند و فرصت های بازار را شناسایی کنند، انجام می دهند.
در گذشته ، کارکرد بازاریابی معمولاً به صورت مالکیت شغل بود و از طریق تحقیقات رسمی بازار و تجزیه و تحلیل داده های مشتری دنبال می شد . امروزه ما دریافته ایم که این امر یک اشتباه بوده است و گوش کردن و یادگیری مسئولیت های فردی هستند . همواره مشتریان ، نیازمندی ها ، ترجیحات ، علایق و مواردی که به آن ها علاقه ندارند را نشان می دهند ، و هر فردی باید تلاش کند تا آن علائم را به دست آورد .

تحقیقات رسمی بازاریابی ، تنها یک روش برای انجام این امر هستند. فروشندگان به صورت روزانه با مشتریان در تماس اند و هر تماس ، فرصتی برای گوش دادن و یاد گرفتن است . تولید کنندگان محصول ، با کاربران اصلی که به صورت معمولی محصولات آماده مصرف را تغییر می دهند ، صحبت میکنند تا آنها را با نیازهای منحصر به فردشان سازگار کنند.


در فكر حضوري موفق بر روي اينترنت هستيد، اما هيچ از خرید اینترنتی، بازاريابي اینترنتی و فروش اینترنتی نميدانيد، وبلاگ يا سايتي داريد كه مدتهاست فقط داريد براي آن هزينه مي‌كنيد خلاصه اينكه آن درآمدي كه انتظارش را داشته‌ايد را هنوز نتوانسته‌‌ايد به دست آوريد. ما مي‌توانيم به شما كمك كنيم . ما میتوانیم نبض خرید اینترنتی فروشگاه شما را برای فروش بیشتر محصولاتتان داشته باشیم .


آیا شما به فروش اینترنتی بیشتر فکر می کنید؟
چه نکاتی میتتواند در بازاریابی اینترنتی بیشتر به شما کمک کند ؟
چگونه میتوانید هم در خرید سود کنید و هم در فروش ؟

آیا میدانید از چه راهکارهایی ، فروش اینترنتی صد در صدی ایجاد کنید.
اگر تجربه های بهترین فروشندگان ایران و جهان را در اختیار شما بگذاریم؛ آیا می‌توانید با استفاده از آن تجربه ها فروش اینترنتی بیشتر داشته باشید؟
چگونه مشتریان خود را جذب خرید اینترنتی وب سایت تان کنید؟

هیچ تصور ‌کردید که یک تلنگر کوچک میتواند افق های جدید در کسب و کار اینترنتی شما ایجاد کند. فقط و فقط یک تلنگر !!

شرکت وب گستر تیام

02188207588

کارشناسان تیام وب با افتخار از شما دعوت می‌کنند تا با ما در طراحی وب خود مشارکت داشته باشید.
در انتظار تماس شما هستیم...

logo-samandehi

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو لطفا با یکی از کارشناسان ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02188207588 تماس حاصل فرمایید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page