پنل کاربری تیام وب

پنل کاربری در تیام وب یعنی هر آنچه که مدیر یک سایت به آن نیاز دارد؛ با ورود به پنل کاربری امکان استفاده از آموزش‌هایی که توسط تیم تیام وب در زمینه‌های مختلف نگارش شده را خواهید داشت. مشاهده آخرین صورت حساب‌ها و تاریخ انقضای هاست و دامنه از سایر امکانات پنل کاربری هست. همچنین در این بخش می‌توانید پشتیبانی خود را تمدید و یا باقی مانده آن را مشاهده کنید و از آخرین وضعیت خود مطلع شوید. تیم پشتیبانی در این مدت در کنار شما خواهد بود.
لازم به ذکر است این بخش همواره در حال به روزرسانی و افزایش کاربری می‌باشد.

ورود به پنل کاربری

برای مشاهده تمامی فاکتورهای پرداخت شده و سایر اقدامات مالی، وارد حساب کاربری خود شوید.

پرداخت آنلاین وجه

مبلغ نهایی :
0 (ریال)
پرداخت

پیگیری فاکتور

در صورتی که نیاز به بررسی وضعیت یک فاکتور خاص و یا پرداخت آن را دارید می‌توانید از این طریق فاکتور مربوطه را مشاهده نمایید.
ضمنا از همین طریق نیز می‌توانید فاکتور را پرینت کنید.


دریافت صورت حساب

قوانین عضویت در پنل کاربری

وظیفه انتخاب کلمه عبور و نام کاربری مناسب بر عهده خود کاربر است، کاربران می‌بایست که اطلاعات خود را به درستی وارد نمایند، تمام موارد (اعم از نشان تجاری، مطالب و ...) بکار رفته در تیام وب متعلق به شرکت وب گستر تیام است و استفاده از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. در هنگام خرید بسته‌های پشتیبانی به جزئیات بسته دقت نمائید.
همچنین این مجموعه بصورت کامل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. بدیهی است که عدم رعایت موارد فوق الذکر می‌تواند منجر به تعلیق کاربری شما گردد.

شرکت وب گستر تیام

وب گستر تیام
02188207588
اینستاگرام تیام وب   لینکدین  تیام وب   گوگل پلاس تیام وب  فیس بوک تیام وب
طراحی وب، وب پلتفرم، تیام وب

کارشناسان تیام وب با افتخار شما را به شرکت در طراحی وب دعوت می‌کنند.
منتظر شنیدن صدای شما هستیم...

logo-samandehi